Alex Albon bereikt mijlpaal van 100 F1-races: "Het voelt onwerkelijk"

Alex Albon rijdt komend weekend in Austin zijn 100e race in de Formule 1. De Thaise Brit van Williams kwam razendsnel op en kreeg de kans bij Red Bull, maar heeft daarna ook de nodige hobbels moeten overwinnen. Bij Williams zit Albon op zijn plek en de mijlpaal van 100 races wordt dan ook groots gevierd met een speciaal logo en een afwijkende livery.
Williams Racing
"We gaan naar Austin en het wordt mijn 100e Grand Prix", zegt Albon in zijn preview. "Dat ik zo'n mijlpaal bereik, voelt nog een beetje onwerkelijk. De laatste vijf jaar waren niet gemakkelijk, maar het is het allemaal waard geweest. Ik ben dankvoor voor iedere minuut die ik in deze sport heb mogen rijden."
"Het is een geweldige kans om even stil te staan en terug te blikken op mijn ontwikkeling als coureur. Ik kijk er ook naar uit dat ik de 100 races ga halen. Het is een eer om dit in Austin te doen, de thuisrace voor het team en Dorilton. Hopelijk kan ik het nog specialer maken door wat punten mee naar huis te nemen."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.
Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"
George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"

Max Verstappen onthult paniekmoment tijdens GP van Mexico: "Dan was mijn race voorbij geweest"


