Laatste nieuws
• Kimi Antonelli schrijft geschiedenis: een seizoen vol records bekroond met de wereldtitel• Nieuwe beelden tonen emotioneel moment tussen Toto Wolff en George Russell na GP Mexico: "Sorry voor deze puinhoop"• Franco Colapinto en Pierre Gasly erkennen fouten na misgelopen dubbele puntenfinish: "Excuses aan het team"• Moto3 - Quiles boekt zijn elfde overwinning van 2026, publiekslieveling Danish grijpt net naast podium• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Kimi Antonelli schrijft geschiedenis: een seizoen vol records bekroond met de wereldtitel• Nieuwe beelden tonen emotioneel moment tussen Toto Wolff en George Russell na GP Mexico: "Sorry voor deze puinhoop"• Franco Colapinto en Pierre Gasly erkennen fouten na misgelopen dubbele puntenfinish: "Excuses aan het team"• Moto3 - Quiles boekt zijn elfde overwinning van 2026, publiekslieveling Danish grijpt net naast podium• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027
Formule 1

Alexander Albon hint op snelle FW47: "Onze basisauto voelt behoorlijk solide"

Door Frank Korsel27 februari 2025 · 08:45 uur1 min lezen
Alexander Albon hint op snelle FW47: "Onze basisauto voelt behoorlijk solide"

De drie dagen durende Formule 1-wintertest in Bahrein is van start gegaan. Teams en coureurs kregen op het Bahrain International Circuit hun eerste kans om de nieuwe bolides uitgebreid te testen. De auto’s waren direct al een stuk sneller. Ook voor Williams-coureur Alex Albon was het een productieve dag, al ziet de Brits Thaise coureur nog ruimte voor verbetering. Albon noteerde een snelste tijd van 1:31.573 en reed in totaal 63 ronden.

Gedurende acht uur testte Williams met de nieuwe FW47. De rijtijd op het Bahrain International Circuit werd eerlijk verdeeld door de coureurs. Albon reed de eerste vier uur van de dag en was best tevreden over de eerste kilometers met het nieuwe strijdwapen van Williams: "Het was een prima dag vandaag", begon Albon in een persbericht van zijn team.

"We hebben nog een paar dingen waaraan we moeten werken, maar onze basisauto voelt behoorlijk solide. Dat is precies waar testen om draait: begrijpen hoe de systemen werken en of er zaken zijn die we moeten aanpakken."

"Als team hebben we al een paar kansen gehad om de auto dit jaar te laten rijden, wat goed is. Maar als coureurs wensen we altijd dat we meer tijd hadden. Al met al was het gewoon goed om weer op de baan te zijn!"

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×