Ferrari kiest eigen dag voor presentatie nieuwe auto

Het team van Ferrari heeft als eerste team op de grid bekend gemaakt wanneer zij hun nieuwe strijdwapen voor 2025 gaan presenteren. De wijde wereld mag op 19 februari kennismaken met de nieuwe auto van Lewis Hamilton en Charles Leclerc.
De opmaat naar het nieuwe seizoen ziet er dit jaar anders uit dan dat we gewend zijn. In plaats van aparte lanceerdagen voor de teams, presenteren de teams nu allemaal tegelijk hun auto. Dat doen ze op 18 februari in de O2-arena in Londen. Ook Ferrari is hierbij aanwezig, maar besluit om één dag na dit evenement ook nog in Maranello een onthulling te houden.
Get ready to meet our 2025 challenger#ScuderiaFerrari pic.twitter.com/RZEZxRJ4YG
— Scuderia Ferrari HP (@ScuderiaFerrari) December 18, 2024
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

VIDEO FIA WEC 6 uur van Monza: kijkje in de paddock van legendarisch circuit

FIA WEC: Robin Frijns slaakt noodkreet over regenband: "Voor je het weet zet je het ding haaksrecht in de muur"

Charles Leclerc kampt met gebrek aan snelheid in São Paulo: "Een van de slechtste gevoelens die ik dit jaar in de auto heb gehad"

