FOTO: Lewis Hamilton komt aan bij Ferrari in Maranello: "Vandaag beginnen we aan een nieuw tijdperk in de geschiedenis"

De lang verwachte eerste dag van Lewis Hamilton bij het team van Ferrari is een feit. Geflankeerd door een prachtige Ferrari F40 deelt Hamilton, gekleed in aan chique kostuum, zijn eerste woorden als Ferrari-coureur.
“Er zijn dagen waarvan je weet dat je ze nooit meer vergeet en vandaag, mijn eerste als Ferrari-coureur, is zo'n dag. Ik heb het geluk gehad om dingen in mijn carrière te bereiken die ik nooit voor mogelijk had gehouden, maar een deel van mij heeft altijd vastgehouden aan die droom om in het rood te racen. Ik kan niet gelukkiger zijn om die droom vandaag te verwezenlijken”, begint de zevenvoudig wereldkampioen in een bericht op Instagram.
“Vandaag beginnen we aan een nieuw tijdperk in de geschiedenis van dit iconische team en ik kan niet wachten om te zien welk verhaal we samen zullen schrijven.”
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull stelt duidelijk doel voor Isack Hadjar na contractverlenging

Max Verstappen ruikt zege in zinderende slotfase van Baku, maar komt 196 duizendsten tekort na sterke opmars

David Coulthard plaatst vraagtekens bij imago rond Charles Leclerc

