Lewis Hamilton nieuwe sleutel tot succes Ferrari: "Als Ferrari zijn we wat geïsoleerd"

Lewis Hamilton blijkt volgens Ferrari-teambaas Fred Vasseur de perfecte aanwinst voor het Italiaanse team. De zevenvoudig wereldkampioen wordt geroemd om zijn oog voor detail.
Vasseur kent Hamilton nog uit hun gezamenlijke tijd bij ART Grand Prix. "Ik herinner me Lewis nog uit 2005 en 2006. Hij was toen al iemand die op de kleinste details lette", zegt Vasseur.
Het verschil tussen de topteams was aan het einde van 2024 slechts enkele honderdsten van een seconde. "We zitten nu in een fase waarin we op zoek zijn naar de laatste duizendste van een seconde in elk onderdeel van de auto", vertelt Vasseur.
Ferrari verwacht veel van de ervaring die Hamilton meebrengt. "Het is altijd belangrijk om mensen uit andere teams te hebben met een andere cultuur. Als Ferrari zijn we wat geïsoleerd, dus dit zal een goede stimulans voor ons zijn", aldus Vasseur.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull stelt duidelijk doel voor Isack Hadjar na contractverlenging

Max Verstappen ruikt zege in zinderende slotfase van Baku, maar komt 196 duizendsten tekort na sterke opmars

David Coulthard plaatst vraagtekens bij imago rond Charles Leclerc

