Laatste nieuws
• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"• Liam Lawson over aanvaring met Max Verstappen: "Het heeft veel impact gehad"• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"• Liam Lawson over aanvaring met Max Verstappen: "Het heeft veel impact gehad"
Formule 1

Liam Lawson gebruikte data Yuki Tsunoda voor voorbereiding op GP Mexico

Door Bas Kaligis27 oktober 2024 · 17:30 uur1 min lezen
Liam Lawson gebruikte data Yuki Tsunoda voor voorbereiding op GP Mexico
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Liam Lawson heeft onthuld dat hij het hele weekend de data van zijn teamgenoot Yuki Tsunoda heeft gebruikt ter voorbereiding op de Grand Prix van Mexico.

Lawson, die zich als twaalfde kwalificeerde terwijl Tsunoda crashte in Q2, zei: "Het is goed om een snelle teamgenoot te hebben en zijn data te kunnen gebruiken. En dat is wat we het hele weekend eerlijk gezegd hebben gedaan. Het is nuttig geweest. We zitten dicht bij de punten en de long run ziet er goed uit. Dus hopelijk kunnen we naar voren komen. We hebben opgebouwd en ik denk dat we er echt dicht bij waren in de kwalificatie."

Over de crash van Tsunoda zei Lawson: "Het team heeft extreem hard gewerkt en ons dit weekend een echt snelle auto gegeven, dus ik denk dat ze verdienen om twee auto's, zo niet één, in Q3 te hebben."

Tsunoda legde uit hoe zijn crash tot stand kwam: "Ik blokkeerde de voorkant en verloor veel controle. Het was al game over toen ik de voorkant blokkeerde en er was geen manier waarop ik de bocht kon halen."

De Japanner blijft optimistisch voor de race: "In de vorige race ging mijn teamgenoot van laatste naar de punten, dus alles kan gebeuren."

De rentree van Lawson in Austin resulteerde in punten, en hij hoopt dit weekend opnieuw te scoren.

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×