Media-Brit David Croft reageert op ludieke opmerking Max Verstappen over afwezigheid Britse pers na zege in Brazilië

David Croft van Sky Sports F1 heeft op sociale media gereageerd op de opmerking van Max Verstappen dat er geen Britse media aanwezig waren bij de persconferentie na afloop van de F1 Grand Prix van Brazilië.
Hij legde uit dat er vaak meer achter zit dan alleen vooringenomenheid: "Voor mij geldt dat ik nooit naar de persconferentie na de race ga, ongeacht wie er gewonnen heeft, omdat die alleen voor de schrijvende pers is."
Er zouden ook geen Nederlandse media aanwezig zijn geweest bij de persconferentie. Een fotograaf meldde dat er slechts één Franse en vier Braziliaanse journalisten waren.
Logistieke redenen spelen vaak een rol bij de aanwezigheid van journalisten, aangezien er na de race meerdere briefings tegelijk plaatsvinden. "Ik denk niet dat het een sneer was van bepaalde media, maar puur logistiek", aldus een F1-journalist.
"Soms zit er meer achter een verhaal dan alleen een soundbite of een kans om mensen aan te vallen vanwege vermeende Britse vooringenomenheid", stelt Croft.
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull stelt duidelijk doel voor Isack Hadjar na contractverlenging

Max Verstappen ruikt zege in zinderende slotfase van Baku, maar komt 196 duizendsten tekort na sterke opmars

David Coulthard plaatst vraagtekens bij imago rond Charles Leclerc

