Laatste nieuws
• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"
Formule 1

Rijdt Sergio Perez volgend jaar nog wel voor Red Bul? 'We moeten ook naar de toekomst kijken'

Door Frank Korsel3 oktober 2024 · 15:00 uur1 min lezen
Rijdt Sergio Perez volgend jaar nog wel voor Red Bul? 'We moeten ook naar de toekomst kijken'
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

De positie van Sergio Perez als zijnde Red Bull-coureur staat al enige tijd onder druk wegens een reeks aan tegenvallende resultaten. Desalniettemin heeft de Mexicaanse een contract bij de Oostenrijkse renstal tot en met 2026. Maar of de verbintenis stand houdt tot het einde is zeer de vraag. In de F1Nation-podcast heeft Red Bull Racing-teambaas, Christian Horner, een update gegeven over de Perez-situatie.

Max Verstappen is al jarenlang een vaste waarde bij Red Bull Racing, maar zijn teamgenoten bleken dat allerminst. Hoewel Perez nu al een aantal jaren uitkomt voor de energiedrankfabrikant, staat zijn positie ontegenzeggelijk onder druk. De laatste keer dat de man uit Guadalajara het podium betrad, was na afloop van de Grand Prix van China. Deze wedstrijd werd verreden in april. Mocht Red Bull toch op zoek gaan naar een vervanger, dan zal dat in elk geval niet Daniel Ricciardo zijn, zo vertelt Horner. De Australische coureur werd onlangs weggestuurd bij VCARB, het zusterteam van Red Bull, ten faveure van Liam Lawson. “Het besluit omtrent Ricciardo overstijgt VCARB en geldt ook voor Red Bull”, aldus de teambaas. Horner vervolgt: “Uiteraard hebben we een contract met Sergio (Perez). Maar je moet altijd alert zijn op wat daarna komt. Is dat in dit geval dan misschien Liam Lawson, moeten we misschien buiten onze eigen gelederen kijken, of zal een junior zoals Isack Hadjar of Arvid Lindblad de stap zetten? De tijd zal het ons leren.” Desalniettemin heeft de voorman van Red Bull Racing wel een duidelijk ideaal scenario voor ogen. Dat is uiteraard dat Checo (Perez) zijn vorm van begin dit jaar hervindt en dat niks verandert”, besluit Christian Horner.

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×