Verstappen.com verrast met GT3-rijervaring op Zandvoort - Raymond Vermeulen: "Leuk om mensen te laten proeven"
Uitgegeven door Bas Kaligis • 21 juli 2025 05:02
Verstappen.com Racing hield onlangs een speciale sponsordag op het circuit van Zandvoort. Supporters kregen de kans om mee te rijden in GT3-auto's van het team van Max Verstappen, dat goed meedraait in de GT-racerij. Raymond Vermeulen, F1-manager van Verstappen, begeleidde het evenement onder perfecte weersomstandigheden. Het evenement was bedoeld als dankbetuiging aan mensen die een belangrijke rol speelden in de carrière van het team en de coureurs.

Gasten waren sponsors, vrienden en familie van het team. Het circuit van Zandvoort bood een ideale setting voor de GT3-ervaring. De baan met zijn bochten en hoogteverschillen liet zien wat de racewagens kunnen presteren.
"Het is natuurlijk een keer leuk om ook de mensen die het hele jaar door steunen, om die een keer op een dag te laten proeven aan het GT-racen", zei Vermeulen. Het team bracht een Porsche en een Audi mee naar Zandvoort. Later op de dag voegden zij nog een derde wagen toe. GP Elite verzorgde de praktische kant van het evenement.

Drie professionele rijders verzorgden de ritten tijdens het evenement. Harry King, Chris Lulham en Vermeulens zoon Thierry maakten de hele dag rondjes met gasten. Dit zijn dezelfde coureurs die normaal deelnemen aan de enduranceraces.
Na de ritten volgde een gezamenlijke borrel voor alle gasten. De dag was vooral bedoeld om plezier te maken en de betrokkenen te bedanken voor hun steun. Vermeulen benadrukte het belang van de aanwezige mensen voor de loopbaan van het team. "Met sponsors, vrienden, familie - eigenlijk allemaal mensen die toch een grote rol in het bestaan van het team hebben gespeeld", legde Vermeulen uit.




