Laatste nieuws
• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"
Formule 1

"Als Sebastian Vettel weer een auto heeft waarmee hij kan samensmelten, dan..."

Door Wim Boekel19 februari 2021 · 13:44 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Ralf Schumacher gelooft dat Sebastian Vettel de weg weer naar boven kan vinden bij Aston Martin Racing. De F1-coureur kende na zijn grote successen bij Red Bull Racing, een paar lastige jaren bij Ferrari, maar zit nu weer in een nieuwe omgeving bij het Britse merk en met de Mercedes-krachtbron.

“Als Sebastian weer een auto heeft waarmee hij kan samensmelten, kunnen we weer meer van hem verwachten”, zegt Schumacher tegen F1-insider. “Het gaat in de Formule 1 om de details. Je remt hier wat eerder, accelereert daar wat later en je ligt al drie tienden achter op je teamgenoot die er beter mee kan omgaan. In de race is de som nog groter.” De voormalig F1-coureur denkt dat Vettel ook kan profiteren van de wissel van de Ferrari- naar de Mercedes-krachtbron. “Het is niet slechts de krachtigste motor in het veld, het is ook de beste om mee te rijden”, aldus de Duitser.

Klik onderstaande link aan voor een eerder bericht over dit onderwerp:
SPECIAL Quo vadis Sebastian? Is er een groter plan achter de geruchten over Vettel en Racing-Point?

Ben jij al gratis lid van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×