Laatste nieuws
• Max Verstappen grapt over softwareproblemen in F1: "Ik heb antivirus op mijn auto geïnstalleerd"• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Max Verstappen grapt over softwareproblemen in F1: "Ik heb antivirus op mijn auto geïnstalleerd"• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico
Formule 1

BREAKING: Sebastian Vettel neemt na dit seizoen afscheid van de Formule 1

Door Frank Korsel28 juli 2022 · 10:15 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Sebastian Vettel maakte gisteren een Instagram-account aan, minder dan 24 uur later maakte de Duitse wereldkampioen in een video te kennen dat hij aan het einde van dit seizoen stopt in de Formule 1. Vettel wil zich graag focussen op andere dingen in het leven.

In de ruim vier minuten durende video vertelt de Duitser over zijn leven, zijn familie en zijn passies buiten de Formule 1. Hij vindt dat zijn activiteiten als coureur niet meer samen gaan met zijn andere werkzaamheden als vader en echtgenoot. "Mijn prioriteiten zijn veranderd van het perfectioneren van een auto en kampioenschappen winnen, naar mijn kinderen zien opgroeien."

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×