Carlos Sainz baalt van race pace: "We hebben veel werk te doen"

De race pace van de Ferrari valt vroeg in het seizoen behoorlijk tegen. Over één ronde zijn Carlos Sainz en Charles Leclerc, maar in de race zijn Red Bull, Aston Martin en Mercedes sneller. In Jeddah kwamen Sainz en Leclerc dan ook niet verder dan P6 en P7. De Spanjaard zegt dat er veel werk aan de winkel is.
"We hadden een betere race pace verwacht", zei Sainz na afloop bij Sky Sports F1. "We dachten dat we het op zouden kunnen nemen tegen Aston Martin en Mercedes, maar na afloop van de race kunnen we stellen dat we nog veel werk te doen hebben. Zeker voor het einde van een stint, we hebben gewoon te veel bandenslijtage."
"We kunnen de snelheid van de koplopers niet bijhouden en we weten dat onze auto niet zo gaat als we graag zouden willen. Het is moeilijk om positieve punten te benoemen als je P6 en P7 hebt behaald, zeker tijdens de laatste stint toen iedereen bij ons wegreed."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"

Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S

Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht

