Laatste nieuws
• Christiaan de Kleijn sluit ijzersterk debuutseizoen in Mazda MX5 af met zege en rookie-titel: "Super goed gevoel"• Lewis Hamilton stuurt ontwikkeling van Ferrari voor volgend jaar bij: "Dit is het moment"• Delano De Ketele kroont zich in spectaculaire slotrace in Assen tot kampioen van de Mazda MX-5 Cup: "Alles op alles gezet"• Toto Wolff onthult opvallende bekentenis van Kimi Antonelli• Kimi Antonelli geeft toe dat tactiek van Max Verstappen hem even zorgen baarde: "Eerlijk gezegd niet veel keuze"• Het gaat snel met Naomi Veenema! Van DRS-kampioen Women's Only naar podium in Tillotson bij NXT GP! "Een lekkere race"• Goede leercurve Niki Naruhito Thomasse wordt beloond met dagzege in NXT GP Emmen in zowel Junior Rotax als algemeen klassement!• Christiaan de Kleijn sluit ijzersterk debuutseizoen in Mazda MX5 af met zege en rookie-titel: "Super goed gevoel"• Lewis Hamilton stuurt ontwikkeling van Ferrari voor volgend jaar bij: "Dit is het moment"• Delano De Ketele kroont zich in spectaculaire slotrace in Assen tot kampioen van de Mazda MX-5 Cup: "Alles op alles gezet"• Toto Wolff onthult opvallende bekentenis van Kimi Antonelli• Kimi Antonelli geeft toe dat tactiek van Max Verstappen hem even zorgen baarde: "Eerlijk gezegd niet veel keuze"• Het gaat snel met Naomi Veenema! Van DRS-kampioen Women's Only naar podium in Tillotson bij NXT GP! "Een lekkere race"• Goede leercurve Niki Naruhito Thomasse wordt beloond met dagzege in NXT GP Emmen in zowel Junior Rotax als algemeen klassement!
Formule 1

Cyril Abiteboul ontkent geruchten Hyundai in de Formule 1

Door Frank Korsel22 januari 2023 · 08:00 uur1 min lezen
Cyril Abiteboul ontkent geruchten Hyundai in de Formule 1
🏁 DIT WEEKEND Grand Premio De La Cuidad de Mexico · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Cyril Abiteboul, de voormalig teambaas van Renault, is sinds kort teambaas van het WRC-team van Hyundai. De Koreaanse autofabrikant wordt al een tijd in verband gebracht met een plekje in de Formule 1 en de komst van Abiteboul voedt deze geruchten enkel en alleen. Maar Abiteboul benadrukt nadrukkelijk dat Hyundai niet in de Formule 1 gaat rijden.

Na enkele jaren als teambaas van Caterham vertrok de Fransman naar Renault waar hij tot eind 2020 werkte als teambaas. Nu is hij dus aangetrokken door Hyundai om het WRC-programma te leiden. Abiteboul benadrukt bij Motorsport dat er geen concrete plannen zijn om op korte termijn de Formule 1 te betreden: "Ik wil geen ja gaan zeggen, dan gaan jullie zeggen dat Hyundai naar de Formule 1 komt. Ik wil graag teruggaan naar wat ik eerder zei. We moeten ervoor gaan zorgen dat zo'n stap in het belang van het bedrijf is."

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×