Laatste nieuws
• Hoe laat is de F1 in Brazilië: alle Nederlandse tijden op een rijtje + TIJDSCHEMA• Lando Norris ziet probleem met inhalen in F1: "Wij zouden toch gemakkelijk sneller moeten kunnen gaan dan een motor"• "Slechte nacht!" - Pierre Gasly om zes uur 's ochtends uit bed gehaald voor dopingtest in São Paulo• Max Verstappen grapt over softwareproblemen in F1: "Ik heb antivirus op mijn auto geïnstalleerd"• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Hoe laat is de F1 in Brazilië: alle Nederlandse tijden op een rijtje + TIJDSCHEMA• Lando Norris ziet probleem met inhalen in F1: "Wij zouden toch gemakkelijk sneller moeten kunnen gaan dan een motor"• "Slechte nacht!" - Pierre Gasly om zes uur 's ochtends uit bed gehaald voor dopingtest in São Paulo• Max Verstappen grapt over softwareproblemen in F1: "Ik heb antivirus op mijn auto geïnstalleerd"• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S
Formule 1

Daniil Kvyat debuteert met G-Drive Racing in FIA WEC en 24U van Le Mans: "Droom van iedere coureur":

Door Wim Boekel16 februari 2022 · 07:35 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Daniil Kvyat maat de stap naar het sportscarracen. De voormalig F1-coureur van Red Bull maakt dit jaar zijn debuut in de LMP2 van het FIA World Endurance Championship met G-Drive. Het Russische team van Roman Rusinov keert dit jaar terug in het wereldkampioenschap. Kvyat gaat samen met James Allen en Rene Binder in actie komen.

“Ik ben blij om mij bij G-Drive te voegen, zonder twijfel het meest succesvolle sportscarteam in de wereld”, aldus Kvyat. “Enduranceracen heeft mij altijd gefascineerd en om deel te nemen in de legendarische 24 uur van Le Mans, een van de meest bekende en prestigieuze races op de planeet, is de droom van iedere coureur. Als eerste kijk ik uit naar de eerste race in Sebring. Deze vorm van racen is een nieuwe uitdaging voor mij en de competitie dit jaar in de FIA World Endurance Championship gaat zwaar zijn, maar samen met mijn teamgenoten en de G-Drive Racing-team zijn we klaar voor het gevecht.”

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×