Laatste nieuws
• Jaap van Lagen sluit seizoen af met vijftiende podiumplek: "Ik zat te wachten op een serieuze fout, maar die kwam niet"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Lando Norris wacht op duidelijkheid over Formule 2-plannen met eigen raceteam 'LN4 Fusion'• Formule E-baas hoopt Max Verstappen te overtuigen met nieuwe Gen4-auto: "Ik zou hem heel graag in de auto zien"• Jaap van Lagen sluit seizoen af met vijftiende podiumplek: "Ik zat te wachten op een serieuze fout, maar die kwam niet"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Lando Norris wacht op duidelijkheid over Formule 2-plannen met eigen raceteam 'LN4 Fusion'• Formule E-baas hoopt Max Verstappen te overtuigen met nieuwe Gen4-auto: "Ik zou hem heel graag in de auto zien"
Nieuws

De grote held uit Japan! Takuma Sato na tweede Indy 500 zege: "Ik ben een 40'er die zijn droom leeft"

Door Bart24 augustus 2020 · 09:35 uur1 min lezen
De grote held uit Japan! Takuma Sato na tweede Indy 500 zege: "Ik ben een 40'er die zijn droom leeft"

Takuma Sato heeft zondagavond voor de tweede keer in zijn carrière de legendarische Indy 500 gewonnen. De 43-jarige Japanner van Rahal Letterman Lanigan Racing, die eerder in 2017 de overwinning greep, beloonde zichzelf na afloop met de beroemde melkdouche. Op de persconferentie na afloop gaf de oud-F1-coureur aan dat hij deze overwinning nooit verwacht had.

"Ik ben een 40'er, ik rij nog steeds en ik leef mijn droom", vertelde Sato aan de verzamelde pers. "Mensen zeggen dat 2012 mijn beste kans was, maar ik ben gewoon door blijven gaan. Ik heb een tweede kans in mijn leven gekregen."

"Ik blijf altijd uitdagingen zoeken, houd iedere deur open en dan krijg je vanzelf een nieuwe kans", aldus Sato. "Ik had nooit gedacht dat ik nog zou racen na mijn tijd in de Formule 1, maar nu rij ik hier al weer 10 jaar. Als ik meedoe, wil ik ook altijd winnen. Dat is de energie die de Indy 500 je geeft."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×