EERSTE FOTO: Dit is de gloednieuwe Aston Martin AMR23 van Fernando Alonso en Lance Stroll

Aston Martin heeft de nieuwe Formule 1-auto van dit seizoen gepresenteerd en dit zijn de eerste foto's. Om 20.00 uur Nederlandse tijd trokken ze het doek van de nieuwe AMR23. Fernando Alonso en Lance Stroll zullen met de bolide proberen het de topteams moeilijk te maken in de strijd om de wereldtitel Formule 1. Vorig seizoen eindigde de Britse formatie als zevende in het constructeurskampioenschap, het team heeft dus nog een aardige taak voor de boeg.
Mocht je de nieuwe RB19 van Max Verstappen nog niet hebben gezien, of wil je hem gewoon nog een keer bewonderen? Foto's zijn hier te zien, de videobeelden RB19 Max Verstappen zijn hier te zien!
Mocht je de nieuwe RB19 van Max Verstappen nog niet hebben gezien, of wil je hem gewoon nog een keer bewonderen? Foto's zijn hier te zien, de videobeelden RB19 Max Verstappen zijn hier te zien!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"
Meer nieuws
18-08
