EERSTE FOTO: Dit is de gloednieuwe Ferrari SF-23 van Charles Leclerc en Carlos Sainz

Om 10.25 uur Nederlandse tijd presenteerde het team van Ferrari de nieuwe SF-23. Dit deed het Italiaanse team traditiegetrouw vanuit de fabriek in Maranello. De kleuren van de nieuwe bolide zal niemand verbazen: roder dan rood. Dit is de eerste foto van de gloednieuwe SF-23.
Mocht je de nieuwe RB19 van Max Verstappen nog niet hebben gezien, of wil je hem gewoon nog een keer bewonderen? Foto's zijn hier te zien, de videobeelden RB19 Max Verstappen zijn hier te zien!
Voorafgaande aan de presentatie zongen vijfhonderd gepassioneerde Tifosi mee met het Italiaanse volkslied. Onder luid gejuich en geklap werd de bolide gepresenteerd nabij de fabriek van het team.
Mocht je de nieuwe RB19 van Max Verstappen nog niet hebben gezien, of wil je hem gewoon nog een keer bewonderen? Foto's zijn hier te zien, de videobeelden RB19 Max Verstappen zijn hier te zien!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08

