Eerste FOTO van de nieuwe Williams FW44
De wagen is nog niet gepresenteerd, maar RaceXpress heeft de beelden van de nieuwe Williams FW44. Een donkerblauwe bolide met lichtblauwe en rode accenten. Een spitse neus en een agressief design, dat is de weg die Williams inslaat op zoek naar een winnende auto. Of dat gelukt is, weten we nog niet. Wel weten we hoe de auto eruit ziet. Zie hier het allereerste kiekje van de Williams FW44.
Eerder presenteerden Haas, Red Bull, Aston Martin, McLaren en AlphaTauri al hun nieuwe livery en / of nieuwe 2022 F1-bolides:
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

"Slechte nacht!" - Pierre Gasly om zes uur 's ochtends uit bed gehaald voor dopingtest in São Paulo

Max Verstappen grapt over softwareproblemen in F1: "Ik heb antivirus op mijn auto geïnstalleerd"

Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"

