FIA staakt onderzoek naar Toto en Susie Wolff
Uitgegeven door Frank Korsel • 7 december 2023 18:33
De FIA stopt het zelf ingestelde onderzoek naar Toto Wolff en diens echtgenoot Susie. Enkele dagen geleden begon de autosport federatie zelf een onderzoek na berichten van BusinessF1 Magazine over mogelijke belangenverstrengeling bij beide Wolffs. Van belangenverstrengeling is geen spraken en daarom staakt de FIA het onderzoek.

De FIA kondigde aan dat ze beschuldigingen onderzochten 'over informatie van vertrouwelijke aard die door een lid van het FOM-personeel aan een F1-teambaas zou zijn doorgegeven' naar aanleiding van een artikel in het tijdschrift BusinessF1 over Wolff en zijn vrouw Susie. In het artikel werd gesteld dat de twee Oostenrijkers gevoelige informatie zouden hebben doorgespeeld. De FIA heeft hier geen bewijs van kunnen vinden en staakt het onderzoek naar de twee.
🚨 | The FIA has confirmed their investigation into a 'team boss' and a 'FOM employee' is over.
— Fastest Pitstop (@FastestPitStop) December 7, 2023
"The FIA can confirm that there is no ongoing investigation in terms of ethical or disciplinary inquiries involving any individual.”#F1 pic.twitter.com/4pYn76wNcx
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!




