FOTO'S - Larry ten Voorde onderweg in de nauwe straten van het prinsdom Monte Carlo
Uitgegeven door Peter Vader • 21 mei 2021 16:28
Dit weekeinde begint het seizoen 2021 van de Porsche Mobil 1 Supercup. Deze internationale raceserie – de snelste monomerkencup ter wereld – wordt wederom in het voorprogramma van de Europese Formule 1-Grands Prix verreden, luidt de komst van de nieuwe Porsche 911 GT3 Cup in op basis van de modelgeneratie 992. Behalve de nieuwe 911 spreekt ook de locatie tot de verbeelding, want de eerste race wordt verreden op het beroemde stratencircuit van Monte Carlo.
Larry ten Voorde kan niet ontbreken in dit aansprekende circus, nadat hij vorig jaar nog kampioen werd met een loepzuivere start-finishzege in de achtste en laatste wedstrijd van het seizoen op het circuit van Monza. Het was zijn derde overwinning van het seizoen 2020, waar de 24-jarige coureur uit Enschede zijn titel veilig. Ten Voorde behaalde het succes met het Nederlandse Team GP Elite, dat in 2020 zijn eerste zijn eerste volledige seizoen in de Supercup beleefde. Voor de kampioen van 2020 zijn de straten in Monaco in 2021 een nieuwe ervaring en een geweldige uitdaging. Kijk even mee naar de verrichtingen van de succesvolle Porsche coureur uit Enschede in de nauwe straten van het prinsdom Monte Carlo.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!




