George Russell snapt niets van rode vlaggen: "Ik begrijp niet echt wat er momenteel aan de hand is"
Uitgegeven door Frank Korsel • 3 april 2023 14:45
De Australische Grand Prix van afgelopen zondag stond in het teken van rode vlaggen, crashes, herstarts en opmerkelijke beslissingen van de wedstrijdleiding. Mercedes-coureur George Russell heeft flinke kritiek op de drie rode vlaggen in de race.

De eerste rode vlag werd veroorzaakt door een crash van Alexander Albon, die in bocht vijf van de baan schoot. Russell lag op dat moment aan de leiding van de wedstrijd en reed naar binnen voor een vers setje rubber. Hij en zijn team gingen er namelijk niet van uit dat het incident zo hevig was dat de race moest worden stilgelegd. Maar niets bleek minder waar, Russell vond het nergens op slaan: "Ik vond die rode vlag compleet onnodig”, vertelde hij bij Motorsport.com "Er lag natuurlijk best wel veel grind op de baan, maar er was wel een duidelijke racelijn zichtbaar. In het verleden heb ik het wel eens slechter gezien."
"Het deed mij denken aan de race in Saoedi-Arabië. Daar kwam de Safety Car in de baan terwijl de gestrande auto buiten het circuit stond. Ik begrijp niet echt wat er momenteel aan de hand is met de besluitvorming. We proberen allemaal samen te werken met de FIA om de situatie te verbeteren. Blijkbaar is dat een grote uitdaging."





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.