Laatste nieuws
• Oscar Piastri verdedigt incident met Arvid Lindblad in Mexico: "Ik had eigenlijk weinig meer kunnen doen"• Racing Force Group viert mijlpaal met wereldtitel Antonelli: "Kracht van historie en innovatie"• FIA WEC 2026 maakt zich op voor de grote finale het Autodromo Nazionale di Monza• McLaren-teambaas verklaart waarom Lando Norris en Oscar Piastri niet konden meestrijden om podium in Mexico• Sky Sports F1: Voormalig wereldkampioen spreekt steun uit voor Liam Lawson: "Als je punten wilt scoren, is Liam jouw man"• Arvid Lindblad eert Indiase roots met speciaal Diwali-helmdesign tijdens GP van Brazilië + FOTO'S• Honda geeft schoorvoetend tekst en uitleg waarom Fernando Alonso en Lance Stroll in Mexico binnen vijf ronden uitvielen• Oscar Piastri verdedigt incident met Arvid Lindblad in Mexico: "Ik had eigenlijk weinig meer kunnen doen"• Racing Force Group viert mijlpaal met wereldtitel Antonelli: "Kracht van historie en innovatie"• FIA WEC 2026 maakt zich op voor de grote finale het Autodromo Nazionale di Monza• McLaren-teambaas verklaart waarom Lando Norris en Oscar Piastri niet konden meestrijden om podium in Mexico• Sky Sports F1: Voormalig wereldkampioen spreekt steun uit voor Liam Lawson: "Als je punten wilt scoren, is Liam jouw man"• Arvid Lindblad eert Indiase roots met speciaal Diwali-helmdesign tijdens GP van Brazilië + FOTO'S• Honda geeft schoorvoetend tekst en uitleg waarom Fernando Alonso en Lance Stroll in Mexico binnen vijf ronden uitvielen
Formule 1

Helmut Marko over situatie Nyck de Vries: "Komende races gebeurt er niets! Nyck heeft een gele kaart, maar..."

Door Bart14 mei 2023 · 07:01 uur1 min lezen
Helmut Marko over situatie Nyck de Vries: "Komende races gebeurt er niets! Nyck heeft een gele kaart, maar..."
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De Sao Paolo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Red Bull-topman Helmut Marko eist betere prestaties van Nyck de Vries, maar de Oostenrijker ontkent dat onze landgenoot op de schopstoel zit. Daarnaast ontkent Marko dat Daniel Ricciardo een vervanger voor de snelle inwoner uit Friesland zou kunnen zijn. "In de komende races gaat er zeker niets gebeuren", zegt Marko in een interview met F1 Insider.

Marko geeft wel aan dat De Vries stappen moet gaan maken. "We hebben met De Vries gesproken en hij is het met ons eens: het moet beter. Het gat naar zijn teamgenoot Yuki Tsunoda is te groot. Yuki presteert overigens wel geweldig. Om in voetbaltermen te praten: Nyck heeft een gele kaart, maar zeker nog geen rode. Als hij zich verbetert, is er geen probleem."

In de laatste dagen en weken kwam de naam van Daniel Ricciardo bovendrijven als mogelijke vervanger van De Vries, maar Marko ontkent dat. "In het slechtste scenario kunnen we terugvallen op onze talentenpool. Dan hebben we het over Liam Lawson en Ayumu Iwaso. Ricciardo is niet in beeld."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×