Laatste nieuws
• Matchpoint voor Marc Márquez: zo kan de Spanjaard zijn achtste wereldtitel behalen in Lusail• Sam Veenma (23) kampioen in 125cc schakelkart na sterk seizoen NXT: "Eerst maar genieten van deze mooie titel"• Karttalent Lieke van Boekel pakt twee titels in een weekend: kampioen van de UKS én Nederlands kampioen!• Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"• Alex Albon: "Kimi heeft voor iemand van zijn leeftijd bijzonder indrukwekkend gereden"• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"• Matchpoint voor Marc Márquez: zo kan de Spanjaard zijn achtste wereldtitel behalen in Lusail• Sam Veenma (23) kampioen in 125cc schakelkart na sterk seizoen NXT: "Eerst maar genieten van deze mooie titel"• Karttalent Lieke van Boekel pakt twee titels in een weekend: kampioen van de UKS én Nederlands kampioen!• Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"• Alex Albon: "Kimi heeft voor iemand van zijn leeftijd bijzonder indrukwekkend gereden"• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"
Formule 1

James Vowles van Williams F1 Racing gaat voor langetermijnontwikkeling: "Dat is waar we tijd en geld in investeren"

Door Frank Korsel10 maart 2023 · 07:00 uur1 min lezen
James Vowles van Williams F1 Racing gaat voor langetermijnontwikkeling: "Dat is waar we tijd en geld in investeren"
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De Sao Paolo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

James Vowles zegt dat het team van Williams bezig is met een langetermijnontwikkeling. De teambaas stelt dan ook dat het team deze niet gaat opofferen voor kortetermijnwinsten.

Na jaren van problemen, slechte resultaten en langzame auto’s is het team van Williams de afgelopen seizoenen weer in staat om hier en daar wat punten bij elkaar te sprokkelen. In de zomer van 2020 werd het team overgenomen door Dorilton Capital.

De investeringsmaatschappij heeft de afgelopen twee jaar veel geld in het project gepompt. Het is aan Vowles om het team naar een hoger niveau te tillen. Het team wil blijvend succes en niet één sterk seizoen om vervolgens weer terug te vallen.

“Je hebt nog steeds een windtunnel die het proces moet doorlopen dat je normaal zou doen om de prestaties te evalueren en dat zal ongetwijfeld resulteren in prestaties die we dit jaar aan de auto kunnen toevoegen”, zo vertelde hij aan de internationale pers. "Bovendien zijn er enkele elementen die niet helemaal geoptimaliseerd zijn en nogmaals, die hebben niet noodzakelijkerwijs een hoge prijs voor het prestatiepakket van volgend jaar, maar zorgen ervoor dat het leren vooruitgaat en dat is waar we onze tijd en geld in zullen investeren."

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×