LEUKSTE MOMENTEN: Tim en Tom Coronel vieren 52e verjaardag

De snelste tweeling van Nederland vieren vandaag hun 52e verjaardag. Tim en Tom Coronel, wie kent ze niet? Van de tergende 'doei doei'-reclame tot hun geweldige anekdotes over de Dakar Rally en hun verhalen uit de autosport.
De broers blijven onafscheidelijk en delen niet alleen hun verjaardag, maar ook hun passie voor autoracen en avontuur. Met hun energieke persoonlijkheden en charismatische uitstraling weten ze altijd een lach op ieders gezicht te toveren. Tim en Tom Coronel, een legendarisch duo. RaceXpress volgt de tweelingbroers al jaren en houdt regelmatig interviews over hun carrière en prestaties op circuit, maar natuurlijk ook over de toekomst van de naam 'Coronel' in de autosport. We zetten de leukste momenten met de Coronels voor je op een rij.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08

