Laatste nieuws
• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië
Formule 1

Lewis Hamilton gewaarschuwd voor 'gevaarlijk spel' na afscheid van Bono

Door Bas Kaligis1 oktober 2024 · 06:00 uur1 min lezen
Lewis Hamilton gewaarschuwd voor 'gevaarlijk spel' na afscheid van Bono
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Lewis Hamilton is gewaarschuwd dat het een 'gevaarlijk spel' zou zijn geweest om zijn team mee te nemen naar Ferrari, volgens voormalig F1-engineer Rob Smedley.

Na speculatie dat Hamiltons langdurige race-engineer Peter 'Bono' Bonnington hem zou volgen naar Ferrari, is bevestigd dat Bono bij Mercedes blijft. Smedley stelt dat dit de juiste beslissing is:

"Ik denk dat het een gevaarlijk spel is om de coureur te volgen. Als de coureur uit de gratie valt of besluit dat het na een jaar niets voor hem is, kan hij zijn entourage niet meenemen."

Hamilton zelf zei eerder: "Ik ben zo blij voor Bono. Ik wilde uiteindelijk alleen maar dat hij deed wat het beste voor hem was."

Smedley gelooft dat Ferrari Hamilton zal omarmen: "Als je daar komt met zo'n reputatie als Lewis, zal het team zich om hem heen scharen. Lewis moet ook zijn deel doen door de cultuur van het team te omarmen."

"Het team zal nu het gevoel hebben dat ze hun spel met nog eens een of twee procent kunnen verhogen omdat ze dat vertrouwen zullen voelen", concludeerde Smedley over de impact die Hamilton's komst op Ferrari kan hebben.

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×