Laatste nieuws
• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"
Formule 1

Max Verstappen tevreden na vrijdag in Japan: "Balans was niet verkeerd"

Door Bart5 april 2024 · 08:03 uur1 min lezen
Max Verstappen tevreden na vrijdag in Japan: "Balans was niet verkeerd"
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Max Verstappen noteerde in de eerste training in Suzuka de snelste tijd, maar kwam op de natte baan van VT2 niet in actie. Toch was de regerend wereldkampioen niet ontevreden over de afstelling van zijn auto. Het begin van het weekend is goed en dat is veelbelovend voor de rest van het weekend.

"Het was een goede start voor ons", laat zegt Max op Verstappen.com. "De balans was niet verkeerd en dat is altijd een goede manier om te beginnen. Het lijkt erop dat iedereen wat dichter bij elkaar zit vergeleken met vorig jaar."

"In de tweede vrije training konden we niks doen, maar er blijven een paar dingen waar we naar moeten kijken en die we moeten uitproberen. In het algemeen ben ik best wel tevreden over de eerste vrije training."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×