Max Verstappen: "Schijt aan de start, laatste ronde 1 kans en die hebben we gepakt"
Uitgegeven door Bart • 12 december 2021 16:33
Max Verstappen verscheen uiteraard met een grote lach voor de camera van Ziggo Sport. De Nederlander kroonde zich op curieuze wijze tot wereldkampioen. Alles kwam aan op de laatste ronde. Na de herstart achter de safety car wist Verstappen op verse banden zijn rivaal Lewis Hamilton alsnog in te halen.
Mercedes ging in protest, maar dat was na dat Verstappen voor de camera van Ziggo Sport verscheen. "Tot die laatste ronde ging alles mis", zo blikt Verstappen terug. "Het viel allemaal niet onze kant op en het was een beetje een samenvatting van het seizoen. In de laatste ronde kreeg ik 1 kans en daar moet je voor gaan. Die hebben we gepakt. Het is ongelofelijk."
Verstappen had vervolgens mooie momenten met vader Jos en zijn vrienden Martin Garrix en Rico Verhoeven. "Het is super mooi dat iedereen erbij is. Het had uiteindelijk niet mooier kunnen zijn. De race zelf was frustrerend, maar het kwam allemaal samen in de laatste ronde. Niemand had die beter kunnen schrijven."
'Het had niet mooier kunnen zijn. Je had het niet beter kunnen schrijven!' aldus de wereldkampioen van 2021! 💬
— Ziggo Sport Racing (@ZS_Racing) December 12, 2021
Max Verstappen is ook vrij duidelijk over zijn mindere start... 😂#ZiggoSport #F1 #AbuDhabiGP 🇦🇪 pic.twitter.com/ZuXMl4J758




