ONBOARD: megaklapper Tim en Tom Coronel met spectaculaire beelden vanuit de cockpit
Met een harde klap kwam er een einde aan de aspiraties van Tim en Tom Coronel op een top-15 in de Dakar Rally 2023. Een zandheuveltje op ongeveer 5 kilometer van de finish van de zevende etappe van de Dakar 2023 lanceerde de Century met Tim en Tom Coronel aan boord. De auto landde uiteindelijk op drie wielen en miste een wiel en de helft van het bodywork, maar de inzittenden waren gelukkig okay! Zo jammer, want het ging zo goed voor de snelste tweeling van Nederland! Maar de gevaren in de Dakar Rally loeren overal. “Er kwam geen einde aan, we bleven maar rollen.” Bekijk hieronder de spectaculaire beelden in de cockpit van Tim en Tom.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





