Organisatie GP Imola komt met regeling voor gedupeerde tickethouders

Gisteren maakte de Formule 1, samen met de Italiaanse autoriteiten, bekend dat de Grand Prix van Emilia-Romagna dit weekend niet doorgaat. Dit allemaal door de onvoorstelbare regenval en overstromingen in het gebied. De tienduizenden fans die dit weekend werden verwacht, hoeven dus niet af te reizen naar het circuit. De organisatie van de Grand Prix heeft een regeling getroffen om de gedupeerde te compenseren.
Door de overstromingen in het noord Italiaanse gebied werd er ook gevreesd voor de veiligheid van de bezoekers aan de Grand Prix. De knoop werd door gehakt en de race werd afgeblazen. De organisatie geeft de gedupeerde twee mogelijkheden. Ze kunnen het aankoopbedrag terug krijgen, of ze laten het kaartje omzetten voor de race van 2024.
For spectators who had #F1 tickets to attend the #EmiliaRomagnaGP, via the official Imola website: pic.twitter.com/qoUkV2mNIM
— Phillip Horton (@PHortonF1) May 18, 2023
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

VIDEO: WK-leider Kimi Antonelli crasht in Q1

LIVE Bakoe: pakt Max Verstappen de polepositie? Volg de rondetijden van Verstappen via de live-timing!

Aston Martin verzamelt 50 plaatsen aan gridstraffen voor GP van Azerbeidzjan

