Laatste nieuws
• Kimi Antonelli schrijft geschiedenis: een seizoen vol records bekroond met de wereldtitel• Nieuwe beelden tonen emotioneel moment tussen Toto Wolff en George Russell na GP Mexico: "Sorry voor deze puinhoop"• Franco Colapinto en Pierre Gasly erkennen fouten na misgelopen dubbele puntenfinish: "Excuses aan het team"• Moto3 - Quiles boekt zijn elfde overwinning van 2026, publiekslieveling Danish grijpt net naast podium• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Kimi Antonelli schrijft geschiedenis: een seizoen vol records bekroond met de wereldtitel• Nieuwe beelden tonen emotioneel moment tussen Toto Wolff en George Russell na GP Mexico: "Sorry voor deze puinhoop"• Franco Colapinto en Pierre Gasly erkennen fouten na misgelopen dubbele puntenfinish: "Excuses aan het team"• Moto3 - Quiles boekt zijn elfde overwinning van 2026, publiekslieveling Danish grijpt net naast podium• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027
Formule 1

Stoffel Vandoorne mag Aston Martin AMR23 testen in Spa-Francorchamps

Door Frank Korsel26 juli 2023 · 06:02 uur1 min lezen
Stoffel Vandoorne mag Aston Martin AMR23 testen in Spa-Francorchamps

Stoffel Vandoorne rijdt volgende week voor het Formule 1-team van Aston Martin op het circuit van Spa-Francorchamps. De Belg is dit jaar test- en reservecoureur voor het Britse team en rijdt na het weekend de Pirelli-bandentest.

Naast zijn verplichtingen voor het Formule E-team van DS Penske is Vandoorne ook test- en reservecoureur voor Aston Martin. Hij maakte nog geen meters in de AMR23, maar daar komt na dit weekend verandering in. Na het Britse Grand Prix-weekend wilde Pirelli hun nieuwe compound banden nog een goed aan de tanden voelen, in Spa-Francorchamps willen ze hetzelfde. Op Twitter, dat sinds enkele dagen is hernoemd naar X, laat de Belg van zich horen: “Ik kan niet wachten om weer achter het stuur van een Formule 1-wagen te kruipen. Het is al een tijdje geleden.”

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×