Formule 1

UPDATE: Verstappen momenteel met snelste tijd, geen persconferentie van Mazepin +UITSLAG

Uitgegeven door Frank Korsel • 25 februari 2022 10:12

De derde dag van de pre-season session in Barcelona is om 9.00 uur Nederlandse tijd begonnen. Vandaag komt de regerend wereldkampioen Max Verstappen enkel in ochtendsessie in actie. Zijn teamgenoot Perez is tijdens de middagsessie te vinden in de RB18. Vanwege de oorlog tussen Rusland en Oekraïne heeft het team van Haas besloten de Russische kleurstelling en de Russische sponsor Uralkali te verwijderen van de auto.



Vandaag komen alle twintig coureurs in actie. De ene helft kom in de ochtendsessie in actie, onder andere Max Verstappen. Tijdens de lunchpauze wordt de baan door middel van trucks nat gemaakt. Zo kunnen teams de middagsessie gebruiken om te kijken hoe de nieuwe wagens reageren op een natte baan.

In de eerste twee uur van de ochtendsessie is er al genoeg gebeurd. Na een door Alonso uitgebrachte rode vlag rond kwart voor 10, duurde het een kwartier voordat de groene vlag weer werd gezwaaid. Vlak daarna zette Max Verstappen de snelste tijd. Momenteel heeft de Nederlander een flinke marge naar de nummer 2, George Russell. Hij staat bij acht tienden achter Verstappen. Nicholas Latifi neemt momenteel de derde positie in beslag met ruim negen tienden achterstand. Williams heeft ervoor gekozen om beide sessies vandaag te splitten tussen de twee coureurs. Latifi en Albon rijden dus 2 uur in de ochtend en 2 uur in de middag.

Er stond vandaag een persconferentie gepland met Nikita Mazepin. Deze gaat niet door, mogelijk door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne.

Deze test wordt helaas niet live uitgezonden, je kunt de test dus niet thuis bekijken. Op RaceXpress vind je elk uur een update met de snelste tijden en de gereden ronden. Houd ook onze Instagram in de gaten voor updates!

Pos     Driver                  Car             Time          Laps 
1 Max VERSTAPPEN Red Bull 1:19.765 30
2 George RUSSELL Mercedes 1:20.556 34
3 Nicholas LATIFI Williams 1:20.699 10
4 Lando NORRIS McLaren 1:20.862 28
5 Sebastian VETTEL Aston Martin 1:20.934 27
6 Fernando ALONSO Alpine 1:21.242 12
7 Alexander ALBON Williams 1:22.652 18
8 Charles LECLERC Ferrari 1:22.778 21
9 Pierre GASLY AlphaTauri 1:23.054 25
10 Guanyu ZHOU Alfa Romeo 1:24.204 28
11 Nikita MAZEPIN Haas 1:26.229 9



 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS