VIDEO: Hemelwater zorgt voor chaos in Singapore
Dit weekend staat voor het eerst in drie jaar de Grote Prijs van Singapore weer op het programma. Door de smalle straten van republiek is het al lastig om geen fouten te maken, maar dit wordt nog lastiger regen. Laat dit nu precies het geval zijn geweest in Singapore. Het regent al enkele uren in Singapore. De overlast is zelfs zo erg dat de kwalificatie van de W Series moest worden uitgesteld.
De verwachting is dat de regen gedurende het vallen van de avond in Singapore aan zal afnemen. De kans dat het tijdens de derde vrije training en de kwalificatie gaat regenen is ongeveer 60%.
Singapore doesn’t really do light rain… pic.twitter.com/tUyGgQJbwd
— Tim Neale (@timjn1) October 1, 2022
HUGE amount of rain in Singapore for W Series qualifying.
— 0ld Autosport - Damien (@Autosport_Old) October 1, 2022
Just been red flagged. Rightly so. pic.twitter.com/eqsbGXEfDW
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sky Sports F1 - Martin Brundle voorziet zwaar seizoen in de schaduw van Kimi Antonelli: "Niveau omhoog brengen of het is game over!"

Gefrustreerde Max Verstappen voortijdig gestopt: "Onacceptabel, man! Onacceptabel, dit terugschakelen! Wat de f***!"

Hoe laat is de Formule 1 in Brazilië: alle Nederlandse starttijden op een rijtje + TIJDSCHEMA

