VIDEO: Red Bull brengt de Formule 1 terug naar India

Tussen 2011 en 2013 racete de Formule 1 op het Buddh International Circuit in India. Alle drie de races werden gewonnen door Sebastian Vettel in zijn dominante Red Bull. Het team was afgelopen even terug in India om een kleurrijke demonstratie te geven door de straten van Mumbai.
David Coulthard kroop achter het stuur van de RB7, de auto waarmee Vettel de inaugurele Grand Prix van India won. De Schotse coureur gaf de fans waar voor hun geld en maakte er een waar spektakel van.
RB7 hitting the streets in #Mumbai is absolute ✨magic✨ #RedBullShowrunMumbai pic.twitter.com/OYnqdGhjAQ
— Oracle Red Bull Racing (@redbullracing) March 12, 2023
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Fernando Alonso kritisch op niveau achteraan F1-veld na incident: "Het niveau van de coureurs achteraan de grid is erg laag"

Max Verstappen ondanks podium in Austin gefrustreerd: "Misschien moeten we maar in gebarentaal gaan communiceren"

Kimi Antonelli op titelkoers, schade RB22 Max Verstappen en Mercedes wint met één pitstop

