VIDEO: Weerbericht voor de Grand Prix van Canada

De Formule 1 gaat dit weekend verder met de Grand Prix van Canada. We zoomen in op het weer voor de komende dagen. In het verleden hebben we al regelmatig regen gezien op het Circuit Gilles Villeneuve. Na Imola, Monaco en Barcelona kan Montreal het vierde raceweekend op rij worden waarin regen valt. Bekijk het weerbericht in deze video.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

São Paulo-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit deze serie: Formule 1

Beitske Visser verwezenlijkt haar Lady Trophy-doelen met indrukwekkende races tijdens de Playoffs

George Russell verbreekt stilzwijgen: "Moeilijk week in, week uit weer op te krabbelen? Ja, heel erg. Soms verwarring? Vaak"

Race-technologie voor dagelijks gebruik: zo haal je Formule 1-DNA in huis met private lease

Profiteren van straffen bij andere Formule 1-coureurs
Meer nieuws
03-11

