In totaal 305.000 bezoekers naar de Formule 1 in Zandvoort: "Geneigd om het succes gewoon te vinden, maar dat is het niet"

Jan Lammers heeft genoten van de voorlopige voorlaatste Dutch Grand Prix. De Sportief directeur van Circuit Zandvoort zag de vijfde editie van de FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, waar deze week 305.000 bezoekers op afkwamen, een groot succes zijn. Sportief gezien was er de mooie overwinning voor Oscar Piastri van McLaren. Max Verstappen vocht als een leeuw en eindigde als tweede met zijn inferieure RB21. Isack Hadjar greep verrassend het brons.
Sportief directeur van Circuit Zandvoort Jan Lammers reageert op het succes van de F1 in Nederland. "Door de hele week heen hebben 305.000 mensen de raceweek bezocht. Bijna onopgemerkt is de donderdag, met dank aan de grote belangstelling voor zakelijke arrangementen, uitgegroeid tot een dag waarop duizenden genodigden op het circuit zijn. We zijn geneigd om na zoveel jaren het succes van de Dutch Grand Prix gewoon te vinden, maar dat is het niet."

"Als je alleen al bedenkt dat we erin slagen om 98% van onze bezoekers met openbaar vervoer en fiets hier naartoe te laten komen. Dat vinden collega-organisatoren in het buitenland nog altijd ongelofelijk,” besluit Jan Lammers.
RaceXpress.nl had in Zandvoort tijdens de Formule 1 een interview met Jan Lammers:
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sky Sports F1-analist Jamie Chadwick uit kritiek op Antonelli na crash: “Het is alles of niets”

Lando Norris weet het gebrek en moet tot het uiterste gaan in Bakoe: "Blijven proberen tot ik erbij neerval"

Lewis Hamilton trekt conclusies na moeizame kwalificatie: “Opnieuw vrij slecht”

