Laatste nieuws
• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza
Formule 1

Lewis Hamilton krijgt keiharde boodschap van Schumacher over Ferrari-avontuur: "Je verdoet je tijd"

Door Bas Kaligis16 december 2024 · 11:00 uur1 min lezen
Lewis Hamilton krijgt keiharde boodschap van Schumacher over Ferrari-avontuur: "Je verdoet je tijd"
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Lewis Hamilton staat voor een onmogelijke opgave bij Ferrari. Dat is de mening van Ralf Schumacher, die vreest dat de zevenvoudig wereldkampioen het lastig gaat krijgen naast Charles Leclerc.

Hamilton, die komend jaar veertig wordt, kende in 2024 één van zijn moeilijkste seizoenen in de Formule 1. George Russell was in 19 van de 24 kwalificaties sneller dan zijn teamgenoot. In Qatar gaf Hamilton zelfs toe dat hij 'niet meer snel' was.

Volgens Sport1 ziet Schumacher grote risico's in de overstap van Hamilton. "We hebben bij Mercedes gezien wat er gebeurt als een auto niet bij je rijstijl past. Russell was sneller dan Hamilton. Eén ding is duidelijk: Ferrari kan geen twee verschillende auto's bouwen. Dat kan geen enkel team."

Eddie Jordan gaat nog een stap verder en adviseert Hamilton zelfs te stoppen. "Op het moment dat ik Lewis hoorde zeggen dat hij niet meer snel genoeg was, zou ik als Ferrari zeggen: sluit het boek, zoek een uitweg. Je bent een geweldige ambassadeur, we aanbidden je. Maar zet jezelf niet in een positie waarin we minder over je gaan denken omdat je tijd verdoet bij Ferrari."

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×