Laatste nieuws
• Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing Team willen positief gevoel vasthouden in Grand Prix van Indonesië• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Onuitgezonden boordradio onthult frustratie van Oscar Piastri in Maleisië: "Ik ben massaal gebrake-checkt"• Zevenjarig karttalent Martin Cecchin kroont zich op overtuigende wijze tot kampioen in IAME Series Benelux! "Ik ben heel blij"• George Russell en Kimi Antonelli rijden zonder koelvest in hitte van Singapore• Milo Cornil sluit sterk seizoen af met vicekampioenschap in IAME Series Benelux: “Heel trots op dit seizoen”• FIA geeft tekst en uitleg over vermogensverlies en de chaos voor start Grand Prix van Bahrein in Maleisië• Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing Team willen positief gevoel vasthouden in Grand Prix van Indonesië• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Onuitgezonden boordradio onthult frustratie van Oscar Piastri in Maleisië: "Ik ben massaal gebrake-checkt"• Zevenjarig karttalent Martin Cecchin kroont zich op overtuigende wijze tot kampioen in IAME Series Benelux! "Ik ben heel blij"• George Russell en Kimi Antonelli rijden zonder koelvest in hitte van Singapore• Milo Cornil sluit sterk seizoen af met vicekampioenschap in IAME Series Benelux: “Heel trots op dit seizoen”• FIA geeft tekst en uitleg over vermogensverlies en de chaos voor start Grand Prix van Bahrein in Maleisië
Formule 1

Martin Brundle ziet kantelpunt Lando Norris in gevecht met Max Verstappen: "Twee compleet verschillende verhalen"

Door Bas Kaligis31 december 2024 · 18:02 uur1 min lezen
Martin Brundle ziet kantelpunt Lando Norris in gevecht met Max Verstappen: "Twee compleet verschillende verhalen"

Lando Norris heeft volgens Martin Brundle zijn teamgenoot Max Verstappen onderschat tijdens hun strijd om het wereldkampioenschap in 2024. De Sky Sports-commentator ziet dit als een belangrijk leermoment voor de jonge Brit.

Het seizoen veranderde voor Norris na de Grand Prix van Miami, waar McLaren met een groot updatepakket kwam. De Brit won zijn eerste race en vocht in Imola tot op de laatste seconde met Verstappen. In Oostenrijk kwam het echter tot een botsing tussen de twee vrienden.

Volgens Brundle onderschatte Norris de strijdlust van Verstappen. "In Oostenrijk zagen we dat ze over elkaar heen buitelden. Lando onderschatte hoe agressief zijn vriend Max zou zijn in het gevecht. Ik denk dat hij daarvan heeft geleerd", aldus Brundle. De commentator ziet wel progressie bij Norris, met name in het winnen van races en het leiden vanaf poleposition, zoals in Nederland en Singapore.

Martin Brundle: "Achtervolgen en achtervolgd worden zijn twee compleet verschillende verhalen, in elke sport."

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×