Formule 1

Mercedes-AMG Motorsport en adidas starten het seizoen 2025 als langetermijn-partners + FOTO'S

Uitgegeven door Peter Vader • 21 maart 2025 13:00

Adidas, het iconische sport- en lifestylemerk uit Herzogenaurach (D), is de nieuwe officiële partner van Mercedes-AMG Motorsport. Hiermee wordt de eerder dit jaar gelanceerde samenwerking tussen adidas en het Mercedes-AMG PETRONAS Formule 1 Team uitgebreid naar GT Sport en Esports. Als onderdeel van een langetermijn-partnerschap zal adidas, zowel het coureursteam als de motorsportafdeling van Mercedes-AMG uitrusten met teamkleding. Daarnaast zal adidas, de merknaam wordt consequent gespeld met een kleine letter ‘a’, voortaan op alle kledingstukken en als integraal onderdeel van de partnerlijn op de Mercedes-AMG-prestatiewagens aanwezig zijn. Ook andere gezamenlijke projecten zijn gepland als onderdeel van het partnerschap.

Partnerschap adidas en Mercedes-AMG PETRONAS Formule 1 Team GT Sport Esports Foto 1

Een speciaal voertuig zal worden gebruikt tijdens het komende weekend van de Nürburgring Langstrecken-Serie (NLS), de eerste endurancerace van 2025 op de legendarische Nürburgring Nordschleife. De GT3 van het Mercedes-AMG Team GetSpeed wordt gepresenteerd in matzwart met de drie kenmerkende strepen op de motorkap en het dak en het adidas-logo op beide deuren. De unieke auto zal worden bestuurd door Ralf Aron (EST), Lucas Auer (AUT), Adam Christodoulou (GBR) en Mikaël Grenier (CAN).

Partnerschap adidas en Mercedes-AMG PETRONAS Formule 1 Team GT Sport Esports Foto 2

Christoph Sagemüller, Hoofd van Mercedes-AMG Motorsport: "Ik ben verheugd dat we de reeds succesvolle samenwerking tussen ons F1-team en Mercedes-AMG Motorsport hebben kunnen verlengen. In de toekomst zullen we voor al onze motorsportverplichtingen worden uitgerust met adidas. Het partnerschap is gebaseerd op een gemeenschappelijk leidend principe: maximale prestaties en de hoogste kwaliteitsnormen in de topsport. Met adidas hebben we een andere sterke partner aan onze zijde die op de lange termijn ons teamuiterlijk zal definiëren."

Michael Batz, GM van adidas motorsport: "De toetreding van adidas tot GT Sport met Mercedes-AMG Motorsport is een spannende stap voor ons. Het is geweldig om ons partnerschap uit te breiden naar een nieuwe dimensie en onze toewijding aan innovatie en prestaties te tonen. We kijken ernaar uit om samen te werken en de autosport vooruit te helpen."

Partnerschap adidas en Mercedes-AMG PETRONAS Formule 1 Team GT Sport Esports Foto 3

Partnerschap adidas en Mercedes-AMG PETRONAS Formule 1 Team GT Sport Esports Foto 4



Bekijk ook eens de video's, eigen beelden en interviews over de Formule 1 met Jos en Max Verstappen. Verder ook beelden van alle andere takken van de auto- en motorsport, rallysport, Dakar en karting. Abonneer je dan ook gelijk even gratis op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

 

MEER NIEUWS...
P1 Travel - Bezoek je droomevenement!

Babe-box

Xtra

COLUMNS