Optimistisch over potentieel RB20 voor nieuw seizoen F1 2024: "Significante stap vooruit"
Uitgegeven door Bas Kaligis • 1 maart 2024 19:59
Na een wisselvallig seizoen in 2023, waarin Sergio Perez van Red Bull Racing sterk begon maar het tempo van Max Verstappen niet kon bijhouden, deelt de Mexicaanse coureur zijn positieve eerste ervaringen met de nieuwe RB20. Perez, die vorig jaar moeite had om zijn rijstijl aan te passen aan de RB19, lijkt verrast door de prestaties van de nieuwe bolide, ontworpen door Adrian Newey.

Perez uitte in Bahrein zijn tevredenheid over de vooruitgang die het team heeft geboekt met de RB20. "Er zijn zeker overeenkomsten met de auto van vorig jaar, maar we hebben een significante stap vooruit gezet. Ik ben echt heel blij met de auto die Red Bull mij heeft geleverd", aldus de Mexicaan.
Hij voelde zich meteen op zijn gemak in de RB20, ondanks een afwijkend programma tijdens de tests, dat zich voornamelijk richtte op een longrun. Perez ziet veel potentieel in de auto en is onder de indruk van hoe competitief het team is met de nieuwe wagen, ondanks de grote veranderingen ten opzichte van de RB19.
Met verwachtingen van hoge snelheid en goede prestaties voor het Grand Prix-weekend, voorspelt Perez dat het een spannende strijd aan de top zal worden.




