REACTIE Max Verstappen na crash - Dit is de oorzaak van het ongeluk!

De crash van Max Verstappen tijdens de Grand Prix van Groot-Brittannië werd volgens hem veroorzaakt door een probleem met de achtervleugel. De Red Bull-coureur is woedend.
“Hetzelfde probleem als in Oostenrijk”, zegt de viervoudig wereldkampioen misnoegd in gesprek met Viaplay. “De achtervleugel sloot weer niet helemaal.”
Op de Red Bull Ring eindigde de kwalificatiesessie van de Nederlander eerder dan gepland. Verstappen crashte namelijk en kwam in de bandenstapel terecht. Red Bull had het probleem naar eigen zeggen opgelost. “Ander probleem, maar dezelfde uitkomst”, zegt Verstappen daarover. “Dit is gewoon klote. Ik ben er totaal niet blij mee”, vertelt hij geërgerd.
De Red Bull-coureur geeft te kennen dat hij de race liever vanuit de pitstraat startte. Hij wilde graag met een nieuwe motor aan de start verschijnen, maar de Oostenrijkse formatie willigde zijn wens niet in. Waarom niet? “Dat moet je aan het team vragen”, klinkt hij.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"

Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull

Christian Horner voelde zich beroofd bij eerste zege van Red Bull Powertrains



