Laatste nieuws
• Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing Team geven alles, maar: "We hebben veel voor onze kiezen gekregen"• De Grand Prix van Brazilië op Interlagos: een circuit vol Formule 1-historie en uitdagingen• Sterke race Collin Veijer ondanks asfalttemperatuur, die opliepen tot maar liefst 53 graden Celsius• Ties Hermus kampioen NXT in 2-Takt Senior Nationaal, broer Timo knappe P3 bij de Senioren: "Voelt gewoon goed"• Beitske Visser verwezenlijkt haar Lady Trophy-doelen met indrukwekkende races tijdens de Playoffs• George Russell verbreekt stilzwijgen: "Moeilijk week in, week uit weer op te krabbelen? Ja, heel erg. Soms verwarring? Vaak"• Race-technologie voor dagelijks gebruik: zo haal je Formule 1-DNA in huis met private lease• Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing Team geven alles, maar: "We hebben veel voor onze kiezen gekregen"• De Grand Prix van Brazilië op Interlagos: een circuit vol Formule 1-historie en uitdagingen• Sterke race Collin Veijer ondanks asfalttemperatuur, die opliepen tot maar liefst 53 graden Celsius• Ties Hermus kampioen NXT in 2-Takt Senior Nationaal, broer Timo knappe P3 bij de Senioren: "Voelt gewoon goed"• Beitske Visser verwezenlijkt haar Lady Trophy-doelen met indrukwekkende races tijdens de Playoffs• George Russell verbreekt stilzwijgen: "Moeilijk week in, week uit weer op te krabbelen? Ja, heel erg. Soms verwarring? Vaak"• Race-technologie voor dagelijks gebruik: zo haal je Formule 1-DNA in huis met private lease
Formule 1

Sky Sports F1-analist Martin Brundle ziet boze Max Verstappen: "We zagen Max ook zijn hoofd schudden"

Door Bas Kaligis11 maart 2025 · 06:01 uur1 min lezen
Sky Sports F1-analist Martin Brundle ziet boze Max Verstappen: "We zagen Max ook zijn hoofd schudden"
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De Sao Paolo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Martin Brundle heeft onthuld dat Max Verstappen boos leek te zijn toen zijn RB21 in een spin raakte tijdens de recente testdagen in Bahrein. De voormalig Formule 1-coureur deelde zijn observaties over de prestaties van Red Bull in aanloop naar de seizoensopener in Melbourne.

Red Bull kende geen vlekkeloze testdagen en voltooide de minste ronden van alle teams. Technisch directeur Pierre Waché gaf toe dat de auto ‘niet altijd reageerde zoals gewenst’. Verstappen zelf temperde de verwachtingen voor de eerste race van het seizoen 2025.

Brundle merkte op dat Red Bull nog werk te verzetten heeft om de RB21 te verbeteren. "Het zag er oké uit tijdens de test in Bahrein. Ze zeiden dat ze veel problemen van vorig jaar hebben opgelost, maar we zagen Max ook zijn hoofd schudden en boos zijn toen de auto spinde”, aldus Brundle.

Ondanks deze zorgen verwacht de Sky Sports F1-analist nog steeds dat de Nederlander de favoriet is voor het kampioenschap. Brundle wees op Verstappens ervaring als doorslaggevende factor. "Max begint het seizoen als favoriet omdat hij duidelijk nummer één zal zijn in dat team", stelde hij.

Het Formule 1-seizoen 2025 belooft volgens Brundle een klassieke strijd te worden. "We verwachten een van de beste Formule 1-seizoenen ooit en er was niets dat we zagen in de pre-season test in Bahrein dat onze mening veranderde. De top vier teams – McLaren, Ferrari, Red Bull en Mercedes – liggen ongelooflijk dicht bij elkaar."

Meer filmpjes over de autosport zien? Wordt vrijblijvend lid van het RaceXpress Youtube-kanaal met video's, eigen beelden en interviews over de Formule 1 met Jos en Max Verstappen. Verder ook beelden van alle andere takken van de auto- en motorsport, rallysport, Dakar en karting!

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×