Formule 1

WEERBERICHT Formule 1 Zandvoort - goed nieuws voor de racefans: de zondag ziet er veelbelovend uit

Uitgegeven door Bas Kaligis • 31 augustus 2025 04:35

UPDATE: weersverwachting Formule 1 in Zandvoort! De Formule 1 maakt zich zondag op voor de Dutch Grand Prix in Zandvoort. De afgelopen dagen waren er wisselvallige omstandigheden met droog weer en regen, maar zondag ziet het er een stuk beter uit en kunnen de fans zich opmaken om Max Verstappen aan te moedigen. Dit weer kunnen de 100.000 bezoekers van de Formule 1 verwachten.



#F1 Dutch Grand Prix


Aanvankelijk zagen de weersverwachtingen voor de F1 in Zandvoort er slecht uit, maar de afgelopen dagen verliepen beter dan verwacht. Na een redelijk verlopen vrijdag was het van vrijdag op zaterdag in de nacht nog wel feest met regen en onweer, maar er kwam daarna verbetering. Ook op zaterdag was de wind nadrukkelijk aanwezig. Na een druilerig ochtend kwam er verbetering en werd de kwalificatie op een droge baan verreden, waarin Max Verstappen P3 greep achter het McLaren-duo Oscar Piastri en Lando Norris.

De racedag op zondag geeft ook een optimistisch weerbeeld. De regenkans is er, maar de neerslag lijkt vooral vroeg in de ochtend rond te vallen en dan wordt het in de ochtend al snel droog. De wind draait naar het Zuid Westen. Een mix van zon, wolken en wind dus en de temperatuur komt opnieuw uit op zo'n 20 graden.

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS