Laatste nieuws
• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"
Formule 1

Hitech-oprichter Oliver Oakes nieuwe Alpine-teambaas: "Ben ervan overtuigd veel te bereiken"

Door Frank Korsel31 juli 2024 · 10:29 uur1 min lezen
Hitech-oprichter Oliver Oakes nieuwe Alpine-teambaas: "Ben ervan overtuigd veel te bereiken"
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Alpine heeft aangekondigd dat Oliver Oakes de nieuwe teambaas wordt. De 36-jarige Brit, die na de zomerstop begint, wordt hiermee de op één na jongste teambaas in de geschiedenis van de Formule 1. Alleen Christian Horner was jonger toen hij in 2005 leiding gaf aan Red Bull Racing.

Oakes richtte Hitech Grand Prix op in 2015 en heeft sindsdien een winnende cultuur gecreëerd binnen het team. Als voormalig coureur en wereldkampioen karten in 2005, rijdend voor PdB, heeft hij raceoverwinningen behaald in elk kampioenschap waarin Hitech heeft deelgenomen en heeft hij bijgedragen aan de carrières van enkele van de meest prominente coureurs van vandaag.

Hij is vereerd met de benoeming en is buitengewoon enthousiast met deze nieuwe baan: "Ik ben zeer dankbaar voor deze kans om Alpine weer competitief te maken. Het team heeft getalenteerde mensen en uitstekende middelen. Ik ben ervan overtuigd dat we samen veel kunnen bereiken gedurende de rest van dit seizoen en op de lange termijn. Ik kijk ernaar uit om na de zomerstop aan de slag te gaan."

Oakes toont zich vastberaden om zijn succes van Hitech Grand Prix voort te zetten bij Alpine en is klaar om zijn visie en energie in te zetten voor het team. Zijn benoeming markeert een nieuw hoofdstuk voor Alpine, waarbij het team zich richt op groei en verbetering in de komende seizoenen.

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×