Speciale LIVERY: Renger van der Zande in West Coast stijl aan de start in Long Beach
Uitgegeven door Wim Boekel • 16 april 2026 14:06
Honda Racing US heeft via social media de speciale livery gepresenteerd waarmee onder andere Renger van der Zande komend weekend in actie komt tijdens de race in Grand Prix of Long Beach.
De #93 van Acura Meyer Shank Racing, de Acura ARX-06, verschijnt voor deze race met een aangepaste kleurstelling. De basis van het ontwerp blijft herkenbaar, maar voor het stratencircuit in Californië is gekozen voor een speciale uitvoering die duidelijk afwijkt van de gebruikelijke look van de auto. De speciale livery sluit bovendien aan bij het evenement, waar Acura fungeert als titelsponsor.
Renger van der Zande deelt de auto in Long Beach met Nick Yelloly. Met het prototype komt de Nederlandse Sportscar-aas uit in het IMSA WeatherTech SportsCar Championship, waar de GTP-klasse de topcategorie vormt. De race in Long Beach geldt als een van de meest iconische stratencircuits op de kalender en trekt jaarlijks veel aandacht van fans en teams.
Met de speciale livery wil Honda Racing US het evenement extra kracht bijzetten, terwijl Van der Zande en zijn team jagen op een sterk resultaat op het krappe stratencircuit.




