George Russell gelooft in dubbel Mercedes-podium: "Geen reden om er niet voor te kunnen vechten"
Uitgegeven door Frank Korsel • 18 juni 2023 13:48
De Mercedes W14 lijkt weekend op weekend stappen in de goede richting te maken. Tijdens de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada kwalificeerde coureurs Lewis Hamilton en George Russell zich op de vierde en vijfde positie, maar mogen door een straf voor Nico Hulkenberg vanaf P3 en P4 starten. George Russell is tevreden met het resultaat en denkt zelfs dat beide Mercedes-bolides op het podium kunnen eindigen.

“We hebben goed werk geleverd om vandaag in Q3 te komen. Ik denk dat het duidelijk was dat we beter presteerden toen de baan opdroogde. En toen het begon te regenen in Q3 hadden we het weer moeilijk”, vertelt de enkelvoudig Grand Prix-winnaar bij Viaplay. “P5 is echt een geweldige plek om te starten. Er is geen reden waarom we niet voor een dubbel podium kunnen vechten met Hamilton”, vertelde hij net na de kwalificatie, voordat hij wist dat Hulkenberg een straf ontving.
De strijd voor de tweede positie in het kampioenschap is in volle gang. De voorsprong van Red Bull-coureur Sergio Perez slinkt, door zijn tegenvallende prestaties. Beide Mercedes-coureurs en Fernando Alonso kruipen richting P2 in het kampioenschap. The game is on!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.