Yuki Tsunoda noemt RB21 tricky: "Voelde anders dan in de simulator"
Uitgegeven door Bart • 4 april 2025 13:05
Yuki Tsunoda kon door de vier rode vlaggen geen volledige trainingsdag rijden, maar de Japanner moest toegeven dat de Red Bull RB21 moeilijk te besturen is. Na de wissel met Liam Lawson zat Tsunoda deze week veel in de simulator, maar in de echte auto was het voor de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen flink wennen.

"VT1 ging beter dan verwacht", zei Tsunoda na afloop bij Sky Sports F1. "Het was een goede start voor mijzelf. In VT2 kon ik geen tijd neerzetten, dus we hebben nog veel werk te doen. Ik had wat kleine problemen, dus daar gaan we zeker naar kijken, maar tot nu toe was het oké, ik moet gewoon meer vertrouwen opbouwen."
Tsunoda werd ook gevraagd naar zijn eerste gevoel in de auto van Red Bull. "Het voelde een beetje anders dan in de simulator. Misschien had ik een beter gevoel verwacht dan ik had. Ik wist natuurlijk dat er verschil zou zijn tussen de simulator en de echte auto, maar het voelde in de auto meer tricky aan allemaal."