Sinds vertrek Heidfeld weer lachende gezichten
Uitgegeven door Tim van Huis • 28 augustus 2011 11:06
Na het ontslag van Nick Heidfeld is het aan Vitaly Petrov om de leiding in het team van Lotus Renault GP over te nemen. Echter de Rus werd in de kwalificatie voor de F1 Grand Prix van België helemaal zoek gereden door zijn teamgenoot, Bruno Senna, die dit weekend zijn eerste GP van het Franse team rijdt. Petrov start vanaf P10 en Senna vanaf P7.
“Het voelt goed om weer in de top 10 te staan. Echter ik moet nog met de monteurs gaan zitten om te bekijken wat er gebeurde in Q3 toen ik spinde, want daarna ging het echt niet meer. Het is tot nu toe al een enerverend weekend geweest, want het weer is niet te voorspellen”, aldus Petrov.
“We hebben al verschillende sets banden verbruikt, omdat de omstandigheden ontzettend snel veranderen. Het is daardoor ook een erg moeilijk weekend, maar dat weten we van Spa. Gelukkig hebben we het goed gedaan in de kwalificatie en het is goed om te zien dat er weer lachende gezichten zijn binnen het team.”





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.