Formule 1

Alex Albon - Williams F1: "Er ligt nog genoeg performance op tafel"

Uitgegeven door HJ van Keulen • 24 februari 2026 13:53

Bij het Atlassian Williams F1-team is alle aandacht gericht op Melbourne. Daar wil de F1-renstal zo sterk mogelijk aan de start te staan. Alex Albon en Carlos Sainz kijken uit naar de openingsrace van F1 2026.

Williams F1 2026 Bahrein Pre-Season Test

Carlos Sainz zei: “De afgelopen zes testdagen in Bahrein waren een van de meest interessante en uitdagende tests waar ik ooit deel van heb uitgemaakt, gezien de nieuwe reglementen en het aantal dingen dat we moesten leren. De vooruitgang sinds dag één is aanzienlijk geweest, hoewel er aan het begin van het seizoen nog zaken zullen zijn die we moeten begrijpen en oplossen."

"We beginnen de eerste helft van het jaar met lagere verwachtingen dan in 2025, wetende dat we iets op achterstand starten. Toch kijk ik er echt naar uit om te beginnen en ons gedurende het jaar te richten op het verbeteren van de auto om competitiever te worden. Op naar Melbourne!”

Alex Albon zei: “Het was een relatief soepele test in Bahrein. We hebben goede kilometers gemaakt en alles getest wat we uit de auto wilden halen, dus ik voel me beter voorbereid op Melbourne."

"Er is nog veel dat we moeten begrijpen en er ligt nog genoeg performance op tafel die we moeten zien te benutten, maar ik ben blij dat de test volgens plan is verlopen. Nu draait alles om het maximaliseren van de komende dagen ter voorbereiding op de eerste race van het jaar!”

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS