Formule 1

NK 2T Rotax & KZ2 Chrono Karting op Circuit Park Berghem

Uitgegeven door Bart • 10 april 2025 15:35

Na de openingsronde van het Nederlands kampioenschap 2-takt Rotax Max & KZ2/KZ2 Master van Chrono Karting in Mariembourg, gaat het NK dit weekend verder met de tweede ronde. Plaats van handeling is Circuit Park Berghem en gekozen is voor de Eurofinal lay-out over 1.100 meter.

NK 2T Chrono Karting


Vanaf vrijdag 11 april kan er getraind worden. Het is verplicht om online te reserveren op de website van Circuit Park Berghem. Gebruik de code ROTAXNK. Je kunt alleen trainen met online gekochte tickets. Riskeer niet dat je niet kunt trainen doordat je vergeten bent vooraf te boeken. Hetzelfde geldt voor zaterdag en op beide dagen kan er gereden worden van 12:00 tot 18:00 uur.

De rijdersregistratie en de motorloting/uitgifte van de Mini MAX vindt op zaterdag plaats. Net als de veiligheidskeuring en de uitgifte van de verplichte PF Slickbanden. Zondag 13 april is de racedag met een warm-up, kwalificatie, pre-finale en finale.

De online rijdersbriefing is te vinden op de website van Chrono Karting en in de Sportity App. Alle wedstrijdinformatie kun je ook teruglezen op de site van Chrono Karting.


 

MEER NIEUWS...
P1 Travel - Bezoek je droomevenement!

Babe-box

Xtra

COLUMNS