Verstappen.com Racing debuteert in GT World Challenge Europe Endurance Cup: "Super enthousiast"
Uitgegeven door Bart • 11 april 2025 07:30
Verstappen.com Racing debuteert dit weekend in de GT World Challenge Europe Endurance Cup (GTWC Endurance). Het team zet twee van zijn eigen coureurs in, Thierry Vermeulen en Chris Lulham, en daarnaast de 24-jarige Harry King uit het Verenigd Koninkrijk. Het trio deelt een Aston Martin Vantage GT3 Evo, gerund door het 2 Seas Motorsport-team, tijdens de vijf ronden van het hoog aangeschreven GTWC Endurance-kampioenschap. Te beginnen met een 6 uursrace op Circuit Paul Ricard in Frankrijk.

Thierry Vermeulen kijkt op Verstappen.com uit naar de eerste race op Paul Ricard. "Eindelijk is het zover: mijn eerste race van het jaar, waarmee mijn GT World Challenge-programma begint. Ik ben super enthousiast dat ik eindelijk mijn eerste race van het jaar heb. We hebben er veel energie ingestoken om ons gedurende de winter voor te bereiden. We hebben een geweldige line-up en een geweldig team vol toegewijde mensen."
De eerste race begint zaterdag om 18.00 uur. "Een zes uursrace, dus het is een behoorlijk lange race en het wordt uitdagend en spannend om ook in het donker te rijden. Het niveau ligt extreem hoog, het zal niet makkelijk voor ons worden, maar het is belangrijk om veel ervaring met de auto op te doen. Het is onze eerste race met deze auto en we zullen proberen om er zo veel mogelijk uit te halen.”
Tijdens de kwalificatie rijden de drie coureurs hun eigen kwalificatie en de gemiddelde tijd bepaalt de startpositie. "Het is dus belangrijk voor ons allemaal om onze prestaties te maximaliseren en uit de problemen te blijven!"